antiochina - komentarze


I oglądaliśmy "Nad Niemnem". Pedofil, Justysia, pan z Paryża, dzieci, które wróciły z powstania. Jeszcze 15 minut! 115 chciałaś powiedzieć...
Wyciagnęli mnie do Magnata. Ale nie będziesz się dołować? Postaram się. Będziesz taka, jak wcześniej? Nic nie będzie takie, jak wczesniej, ale się postaram. No, to dobrze.
Mam koraliki. Dziękuję, Gerduś. I dziękuję, że się tak szybko poderwałaś i mnie przytuliłaś.
Ha! Kai nie wie, co robi i pożyczył mi gitarę. Zaraz pewnie przeszukam stronki w poszukiwaniu tabów i zacznę brzdąkać.
Dziękuję, że mnie podtrzymujecie na duchu. Że nie pozwalacie mi zwariować.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2005 :: 17:46 :: host-81-190-160-216.gorzow.mm.pl

KAi

Przoszę bardzo. A ... Gitara cała??
Ej wszystko będzie dobrze i oll wrajt bikos łi ar the best in de łorld a MIlenka jest częścią naszej paczki bez której było by tag gupio ze hej
12.03.2005 :: 16:23 :: host-81-190-164-30.gorzow.mm.pl

czochrun

pedofil byl z paryza no! wogole jak ty film ogladalas?...
nie mozesz sie smucic milenko nie trzeba sie smucic.. czasem mozna ale tylko przy odpowiedniej muzyce i z nami:) i bez powodu najlepiej
nie chce zebys sie smucila moja mamusia nie moze byc smutna:*
12.03.2005 :: 12:44 :: host-81-190-178-31.gorzow.mm.pl

Gerda

Bo ja nie moge patrzec jak jestes smutna... i ciesze sie ze koraliki ci sie podobaja...wiesz robilam je z mysla o Tobie...I pewnie ze Cie przytule...zawsze...
A jak nam bedzie zle i wogole to wiem co bedziemy robic...bedziemy okropne...bedziem robic to co wczoraj...wiesz...heh...
I postaramy sie aby bylo tak jak dawniej...albo i jeszcze lepiej...napewno sie uda...mam taka nadzieje...
Talk.pl :: Wróć