antiochina - komentarze


I pojedziemy na Woodstock! Będziemy spali w jednym namiocie i będziemy mieli ludzi obok siebie! A ja później będę chodził i zbierał różne dziwne rzeczy, które ludzie zostawią!
Może bedziemy jeździć po Polsce? Ja chce do Krakowa! Ja do Poznania! Do Trounia też pojedziemy, prawda? W Toruniu mają pyszne pierniki!
Podbijemy rynek i wszyscy bedą nas kochać. Te tłumy fanów. Ale my w siebie wierzymy. A jak to nie wypali? Wypali, zobaczysz. SKAlaskom miałoby się nie udać?
Przebierzmy się za paniusie. Może lepiej za hippiski? Dobra, za hippiski. Ale ona by fajnie wyglądała, jako Marylin Monroe... No tak, tylko aż tak jej włosów nie zakręcisz. Poza tym ja bym sie źle czuła jedyna taka wystrojona. Dobra. To wszyscy jak hippisi.
Ale sie jutro wybawimy. Zaszalejemy! I zapomnimy, co złe... Będzie fajnie! Ba! Bo my jesteśmy fajne i z nami zawsze jest fajnie!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2005 :: 23:45 :: em213136225183.teleton.pl

Wszyscy jestescie fajni...i chlopcy i dziewczynki...Dobrze ze jestescie...co ja bym bez Was zrobila...
Tak zwiedzimy caaaaaala Polske...pojedziemy wszedzie gdzie bedziemy mialy(mieli) ochote...tylko wrocmy na woodstock...
Moze zmienimy styl????hippisi-podoba mi sie...kurcze co za propozycja...nie moge...
Dobra koncze bo glupoty zaczynam pisac...Idem chyba spac
Dobranoc
03.02.2005 :: 23:10 :: host-62-141-239-166.gorzow.mm.pl

czochrun

faceci tez fajni... wszyscy fajni, wszyscy fajni, wszyscy fajni.. TY TEZ!
03.02.2005 :: 15:37 :: host-62-141-210-80.gorzow.mm.pl

Michal

ek hem !
Bo my jesteśmy fajne ?
a co z facetami ?

Talk.pl :: Wróć